Bubamarci su protekle dane provodili u plesu uz božićne pjesme. Nakon toga bojali su crvenom temperom kuglice od kartona te ih ukrašavali prigodnim aplikacijama. Prisustvovali su prvoj predstavi u vrtiću, “U potrazi za kapom Djeda Božićnjaka.” U vrtić je stigao i Djed Božićnjak koji im je donio poklone, didaktičku opremu i igračke za cijelu skupinu kojom su svi bili oduševljeni. Razgovarali su o Djedu Božićnjaku, kako izgleda, gdje živi, čime se bavi i gledali njegove saonice i sobove. Igrali su igru Okiti bor, te slušali priču Božićno drvce. Bojali su bojanke božićno drvce te razgovarali o tome kako će i oni s roditeljima kititi drvce i što će staviti na njega. Zelenom temperom obojali su izrezani predložak kartonskog bora te ih također ukrašavali prigodnim aplikacijama. Kako je bilo pogledajte u fotogaleriji.

 Bubamarci i njihove odgojiteljice žele svima sretan Božić i uspješnu i sretnu Novu 2020. godinu!

Comments are disabled.