Ovaj smo tjedan bili u društvu četiri najvažnijih malih riječi, naučili smo kada reći IZVOLI, HVALA, MOLIM, OPROSTI. Svaki dan Bubamarci su pjevušili pjesmicu “Dobro jutro” te naučili kako svaki puta kada dođemo i odlazimo iz vrtića moramo pozdraviti svoje prijatelje. U šetnji okolicom vrtića također su pozdravljali ljude koje su susretali ulicom i naučili kako se lijepo ponašati u šetnji. Proučavali su fotografije s pravilima lijepog ponašanja te ih prepričavali i kasnije ponovili. Naučili su i ponovili kako i kada peru ruke, kako se ponašaju i sjede za stolom, da odjeću moraju lijepo složiti, bacati papiriće u smeće i još puno toga. Zanimljivo je bilo kako su jedni druge opominjali i poticali na lijepo ponašanje. Također su slušali stihove “Četiri najvažnije male riječi” te slikovnicu “Gospođica Neću”. Proslavili su na dvorištu i rođendan djevojčice Maše, plesali u krugu i pjevali pjesmice. Igrali su se na spravama na velikom igralištu, a u sobi dnevnog boravka radili zanimljive kućice za životinje. Kako je bilo pogledajte u fotogaleriji.

Comments are disabled.