Protekli tjedan djeca iz skupine Bubamare bavila su se temom Moja obitelj. Proučavala su fotografije svoje obitelji, razgovarala o tome tko čini njihovu obitelj, pokazivala članove na fotografijama, a od fotografija smo napravili plakate koje smo stavili u sobu dnevnog boravka da ih djeca mogu svakodnevno gledati. Slušala su i gledala slikovnicu “Jesi li ti moja mama?”. Igrala su se stolno – manipulativnim igrama i slagalicama na temu. U likovnim aktivnostima temperom su bojala kućicu koja im je poslužila za simboličku igru lutkama, a također su se njima igrala u napravljenim dijelovima unutrašnjostima kuće. Također flomasterima su crtali članove svoje obitelji. 20. studenog obilježili smo Svjetski dan djece tako da su djeca otiskivala otisak ruke na plakat sa crtežom djece. Kako je bilo pogledajte u foto galeriji.

Comments are disabled.