Prošlog tjedna djeca iz skupine Bubamare počastila su se pravom ljetnom poslasticom – trešnjama. Proučavala su boju, miris i okus trešanja, a kasnije u tjednu oslikala su stablo puno plodova trešnje. S obzirom na lijepo i sunčano vrijeme sve aktivnosti provodili smo na otvorenom, a djeca su uživala u igri u vrtićkom dvorištu kao i u odmoru i pikniku na dekicama u hladu. Kako je bilo možete pogledati na fotografijama.
Comments are disabled.



