Tijekom prošlog tjedna Bubamarci su se bavili temom Moj grad te tako obilježili Dan grada. Razgovarali su o našem gradu, imenovali ga kako se zove.  Uz gledanje dokumentarnih videozapisa i fotografija o gradu, većina djece je prepoznala glavni gradski trg, neki knjižnicu, školu i park dok su skoro svi prepoznali zgradu našeg vrtića. Kod likovnih aktivnosti bojali su temperom papirnate kutije na koje su zatim lijepili izrezani kolaž u obliku prozora i vrata, temperom su bojali nacrtani predložak grada sa kućicama, te su lijepili tortu i fotografije na hamer te tako napravili plakat posvećen gradu Koprivnici. U slobodnoj igri igrali su se u centru građenja gdje su od kocaka gradili kućice i grad, te na predlošku ceste igrali su se napravljenim kućicama od kartona. Slušali su i gledali slikovnicu ” Koprivko i tajna crne rupe” te nakon toga bojali bojanku Koprivko. Pjevali su pjesmice “Ima jedna kućica” i “Koprivnica”. Kako je bilo pogledajte u fotogaleriji.

Comments are disabled.