Tog dana od jutra je kod Bubamara bilo užurbano. Odmah nakon doručka krenulo je spremanje za izlet u Lopatinec, gdje se nalazi „Bajkovita šuma“. Ruksak na leđa, dogovori oko toga tko će u autobusu sjediti pored prozora, vožnja autobusom i eto ih u „Bajkovitoj šumi“. Tamo ih je dočekala Baka Zmajica koja im je ispričala da ovdje obitavaju likovi starih slavenskih legendi i što ih sve čeka u šetnji tematskim parkom. Tijekom šetnje djeca su obilazila nastambe gdje žive Patuljak, Vila, Juraj, Aurora, Lada, Baba Roga i ostali neobični stanovnici šume, koje su s pomoću tableta vidjela u pravoj veličini kako obitavaju u šumi. Budući da je počela padati kiša, djeca su druženje nastavila pod šatorom. Ručak, razne natjecateljske igre, odmor uz grickalice i vrijeme je brzo prošlo. Kako je to sve izgledalo, možete vidjeti u foto galeriji.

Comments are disabled.