Protekle dane djeca iz skupine Bubamare provela su u iščekivanju Djeda Božićnjaka i baveći se aktivnostima na temu nadolazećih blagdana. Tako su djeca s odgojiteljicama okitila maleno božićno drvce i  izradila bor od papira ukrašen kuglicama i zvončićima koje su sama obojala. Bojala su bor tapkajući temperu pomponima, a kasnije su ga ukrasila lijjepeći papirnate kružiće. Djeca su radila razne grafomotoričke vježbe i poklapaljke na temu, nizala kamenčiće te crtala božićne motive u brašnu. Slušala su priče „Prvo božićno putovanje“ i „Djed Božićnjak koji je zaboravio Božić“, a pjevala su i razne dječje pjesmice.

U srijedu su djeca pogledala predstavu „Bijela priča“ koju su pripremile odgojiteljice svih skupina, a kasnije ih je posjetio i Djed Božićnjak koji im je podijelio slatke pakete. Kako je bilo, pogledajte u foto galeriji.

Comments are disabled.