Prošli ponedjeljak je bio poseban dan za djecu iz skupine Bubamare. Došlo je vrijeme da se oproste od svoje sobe u prizemlju  i presele u novi prostor na katu vrtića. Nakon doručka djeca su uzela svoje stvari iz ormarića te uzbuđena i radoznala krenula u nove avanture. Prvo su pronašla svoje ormariće, odložila stvari i krenula u upoznavanje novog prostora, kojeg smo nazvali Bubastan. Bubastan se sastoji od tri prostorije u kojima su raspoređeni razni centri. U središnjoj sobi nalaze se centar stolno- manipulativnih igara i likovni centar, u drugoj sobi centar građenja i konstruiranja, a u trećoj sobi djeca se mogu igrati u obiteljskom centru, u centru trgovine i cvjećarnice, u frizerskom centru, centru presvlačenja te glazbenom i dramskom centu. Kako su Bubamare upoznale Bubastan i provele prvi tjedan u njemu pogledajte u fotogaleriji.

Comments are disabled.