Ove pedagoške godine djeca iz skupine Bubamare s učenjem engleskog jezika krenula su u dvije skupine. Dok je prva skupina tek započela s usvajanjem osnovnih riječi i pojmova na engleskom jeziku poput „Hello“, My name is“, imenovanja boja i brojeva, druga skupina proširuje vokabular kroz spontanu komunikaciju na stranom jeziku. Svako druženje prolazi u ugodnoj i opuštenoj atmosferi gdje djeca kroz razne igre, pjesmice i likovne aktivnosti usvajaju nove riječi.

Program učenja engleskog jezika ima tendenciju poticanja i podrške djetetovog razvoja u cjelini. On integralno obuhvaća sva područja djetetovog razvoja, odnosno djeluje na kognitivnoj, emocionalnoj, kreativnoj i praktičnoj razini. Poseban pristup očituje se u postupnom povećanju udjela stranog jezika u komuniciranju i kroz ciljane aktivnosti usvajanja engleskog jezika. Kako nam je bilo možete pogledati u foto galeriji.

 

Comments are disabled.