Nakon pričanja o snijegu red je došao i da upoznamo kako nastaje led i što se s njim događa. Prvo smo izradili puno leda koji smo gledali povećalom. Izradili smo plakat toplo – hladno kako bi klasificirali što kamo pripada. Izradili smo šareni led temperom kojim smo slikali po velikom papiru. Natjecali smo se u igri – Tko će prije sagraditi zid od kockica leda. Ponovili smo stihove : Prvi snijeg i naučili nove ” Snjegović”. Izrađivali smo čarobne štapiće i tube za odleđivanje za igru Mala vila i ledenko. Slušali smo, pjevali i plesali na pjesmu iz animiranog filma Snježno kraljevstvo ” Puštam sve”. Na zraku smo naučili pokretnu igru Ledene babe.  Uz pjesmu Zeko i potočić  naučili smo kako se stvar led i što se događa sa stvarima na kojima se pojavi. Svašta smo naučili. Veselimo se zimi. 

Comments are disabled.