Ispred naše kućice, cvijeće je u cvatu,

sunašce ga miluje, kupa ga u zlatu.

Nabrali smo kiticu najljepšega cvijeća,

dat ćemo ga majčici nek je prati sreća!

 

Uz usvajanje stihova ove pjesmice, Pčelice su obilježile Majčin dan i Međunarodni dan obitelji.

Promatrajući obiteljske fotografije imenovale su članove obitelji, predstavljale svoje obitelji, prijateljima izradile svoje obiteljsko stablo, igrale se lutkama obitelji, klasificirale članove obitelji prema veličini, spolu.

Za svoje majčice djeca su izradila prigodne poklončiće te plakat nabrajajući osobine svoje mame.

Na kraju tjedna u grupi smo ugostili gđu. I. Čižmešiju (Ivanovu mamu), koja je djeci pročitala slikovnicu „Bila mama Kukunka“ te je animirala djecu na ples uz istoimenu pjesmu.. Djeca su s veseljem prihvatila posjet i uživala u druženju. Ovom prilikom zahvaljujemo gđi. Ivoni na posjeti i ugodnom druženju.

Comments are disabled.