Cvjetići su se i ove godine rado odazvali na poziv obitelji djevojčice Mije te iskoristili sunčan dan za šetnju do farme. Vodič do farme im je bila Mia koja ih je također vodila kroz cijelu farmu. Na farmi su ih dočekali tata Antonio, baka Vesna, djed Zlatko te mali brat Andrej. Budući da Cvjetići vole radne strojeve, tata Antonio im je pripremio tri traktora koja su djeca mogla razgledati i sjesti u njih. Nakon traktora, pogledali su i životinje na farmi. Na kraju obilaska, tata Antonio je pripremio veliko iznenađenje: malog ponija Lunu. Sva djeca su imala priliku sjesti na konjića, a i poigrala su se i igračkama, a baka Vesna im je pripremila grickalice, sokove, mlijeko i mini pizze. Ovim putem Cvjetići zahvaljuju obitelji Panić na vrlo lijepom gostoprimstvu, a kako su se proveli možete vidjeti u fotogaleriji. 

Comments are disabled.