Povodom rođendana grada Koprivnice Cvjetići su bili vrlo maštoviti i vrijedni. Kroz tjedan su marljivo pripremali likovne radove za izložbu u vrtiću, pjevali su pjesmice o gradu Koprivnici, slušali prigodne priče o Koprivku kojeg su i likovno prikazali. Odgojiteljice iz skupina Cvjetići i Zvjezdice su zajedno za djecu pripremile lutkarsku predstavu “Zgode iz gradskog parka”. Dojmove i ljubav prema svom gradu Cvjetići su dočarali i razglednicama koje su izradili uz pomoć odgojitelja. U šetnji gradom djeca su u društvu zamjenice gradonačelnika Melite Samoborec i pročelnika Ane Mlinarić i Daria Jembreka djelila razglednice građanima. U šetnji su razgledavali i nekoliko važnih zgrada i spomenika koji se nalaze u samom centru. Kako su se Cvjetići proveli možete vidjeti u fotogaleriji.

Comments are disabled.