MOJ JE TATA FACA VELIKA

SVAKOGA DANA PITAM GA JA….

 Tata je važan u našem životu. Naš oslonac, prijatelj, podrška… postoji puno pjesama o tati koje smo pjevali, učili, plesali…ali jedna nam je najviše draga bila pa smo s njom snimili i čestitku tatama. To je pjesma  “Al* tata ti me voliš“. Snimili smo je i poslali našim tatama u nedjelju na sam njihov dan.  Prije toga smo crtali tatu, radili plakat „Što tata u kući radi“, izradili mu poklon pehar za najboljeg tatu na svijetu s osvojenim prvim mjestom. Igrali smo igre asocijacije „ Moj tata je?“, prerušavali se u tatu. Izradili smo medalju za očeve, a sjetili smo se i Sv. Josipa čiji imendan slavimo. Proslavili smo i imendan Josipe u grupi. Poklone smo nosili u petak doma i sakrili ih u dogovoru s mamama do nedjelje. Sigurni smo da su tate bili oduševljeni s njima.

 

Comments are disabled.