Protekli tjedan bili smo vrlo zaposleni. U skupini smo formirali centar majstora koji je opremljen različitim daščicama, drvenim oblicama i dječjim alatom. Razvijali smo koncentraciju i finu motoriku stavljajući i skidajući raznovrsne matice s vijaka, pronalazili smo odgovarajuće ključeve za različite lokote, otvarali smo i zatvarali bravice, slagali smo vijke po veličini, debljini i duljini.

Gradili smo različite konstrukcije od drvenih elemenata, naučili smo imenovati raznovrsne alate koje naši očevi koriste u svakodnevnim aktivnostima. Čitali smo slikovnice „Tata, kupi mi auto“ te „Moj tata zeko“, slušali uspavanku „Dohvati mi, tata, mjesec“, slušali raznovrsne pjesmice koje govore o očevima, a naučili smo i u sklopu video čestitke za naše očeve snimili pjesmicu „Tata ja te volim“. Crtali smo naše očeve, razgovarali o stvarima koje volimo kod njih te im izradili čestitke za poklon. Razvijali smo grafomotoriku putem radnih listova „Grafomotorički alati“.  Na velikom platnu gledali smo video prikaze pjesama „Kad je tata tu, sve je juhuhu“ i „Tata kupi mi auto“.

 

Comments are disabled.