Maškarano veselje posljednjih je dana zahvatilo sve skupine našeg vrtića pa tako i Zvjezdice. Djeca su svakodnevno uživala mijenjajući kostime i pretvarajući se da su netko drugi. Proslave rođendana, tradicionalni maškarani plesovi i izrada fritula pridonijeli su radosnom ozračju koje je vladalo skupinom. Veliki interes kod djevojčica pobudila je aktivnost izrade fritula gdje su djevojčice same izradile pripremu smjese, dok je odgojiteljica odradila pečenje fritula. Slasni miris fritula počeo se širiti prostorijom i djeca su s nestrpljenjem čekala da budu gotove, a mnogi su dijelili iskustva o tome kada su i s kim zadnji put izrađivali fritule i koliko su im ukusne. Pečene fritulice su u trenu nestale, a kako je cijeli proces izgledao pogledajte u galeriji koja slijedi. 

Comments are disabled.