Učiteljica Nikolina Ritoša te učenici 3.a razreda PŠ Sigetec, Marija-Magdalena Petričević, Marko Pakasin i Vedran Takač, održali su drugu radionicu pod nazivom Digitalni tragovi kroz emocije u sklopu projekta Digitalni građani.

Na početku radionice djeca su pisala i lijepila papiriće svakodnevnih tragova koje ostavljamo na različitim mjestima, stvarima, materijalima (snijeg, kiša, brašno, blato,….). Zatim su se kroz razgovor i video bavila izražavanjem emocija na internetu i kakve digitalne tragove smijemo ostaviti tamo. Uspoređivala su ponašanje prema prijatelju u svakodnevnom životu i na internetu, a poslije toga rješavala kviz dobrih i loših tragova. Za kraj su ostavili trag svoje ruke na hamer papiru uz riječi emocija, ponašanja kakve želimo ostavljati na internetu ili osjećaje koje želimo prikazivati. Dokaz kako su se zabavljali se nalazi na sljedećem linku u videu koji je izradila učiteljica Nikolina:

https://animoto.com/play/FN1fFRFhDXaEFlR5YZQwfg

Mišići su uživali u radionicama i vesele se nekoj novoj suradnji s prijateljima iz škole.

Comments are disabled.