Students with laptop. Kids studying computer, playing laptop. Children and friends using a notebook. Colorful flat vector illustration. Isolated on white background.


Starija djeca iz skupine Mišići sudjelovala su na prvoj radionici pod nazivom “Digitalni uređaji svuda oko nas” u sklopu projekta Digitalni građanin. Nositelj projekta je Osnovna škola „Fran Koncelak“ Drnje, a radionicu za naše mališane pripremila su učiteljica Nikolina Ritoša te Marija-Magdalena Petričević i Marko Pakasin, učenici 3.a razreda “PŠ Sigetec”. Igrali su memory digitalnih uređaja, razgovarali o tome koji sve digitalni uređaji postoje, čemu služe i kako ih čuvati, koje uređaje oni koriste i koliko vremena provode na njima. Djeca su izradila plakat, crtala i igrala kviz u quizzu. Mišići su uživali i jedva čekaju novu radionicu, a kako je sve to izgledalo pogledajte u videu koji je pripremila učiteljica Nikolina.

https://animoto.com/play/Ye5ORpaS8vTaxmCgLzUM5g

 

 

Comments are disabled.