Kao i svake godine, prvi tjedan u mjesecu listopadu Bubamare su posvetile obilježavanju Dječjeg tjedana. Cilj obilježavanja Dječjeg tjedna je usmjeriti pozornost najšire javnosti prema ostvarivanju prava, potreba i aktivnosti s djecom i za djecu. Ove godine tjedan je bio posvećen igri i zajedničkim aktivnostima pod nazivom „Zavrti se, poskoči i u Dječji tjedan doskoči!“ Tim povodom prisjetili smo se tradicionalnih dječjih igara na otvorenom poput „školice“, „gumi-gumi“, „graničar“ i raznih igara s pjevanjem. U srijedu smo posjetili malene prijatelje iz skupine Oblačići i proveli neko vrijeme u igri  sa njima, a u četvrtak smo išli u šetnju do gradskog parka s gimnazijalcima. Tamo smo sudjelovali u pripremljenim aktivnostima i predstavili  likovne radove koje su djeca marljivo crtala tokom tjedna. Kako je bilo pogledajte u fotogaleriji.

Comments are disabled.