U sklopu obilježavanja Dječjeg tjedna djeca iz skupine Bubamare bavila su se aktivnostima na temu zdrave prehrane. Tjedan su započela tjelovježbom i razgovorom o važnosti zdrave prehrane za njihov rast i razvoj. Zajedno s odgojteljicama okušala su se u pripremi voćne salate, smoothia i zdrave zobene kaše.  Igrala su razne stolno – manipulativne igre na temu te pripremala svoj zdravi tanjur izrezujući i lijepeći  voće i povrće iz kataloga.

U utorak, 5. listopada, posjetila nas je i mama naše Eve kako bi povodom Svjetskog dana učitelja djeci predstavila svoje zanimanje učiteljice. Mama Matea s djecom je porazgovarala o tome što učitelji rade u školi i pročitala im priču. Djeca su rado rješavala radne listiće koje im je donijela, a za kraj druženja su otpjevala pjesmicu.

Kako je bilo možete pogledati u foto galeriji.

Comments are disabled.