“Djeca su ukras svijeta i nema onog što ne mogu” je misao kojom smo se proteklog tjedna vodili i koju smo često ponavljali. Leptirići su raznovrsnim aktivnostima obilježili svoj tjedan – “Dječji tjedan” s ciljem da djeca razviju pojam i pozitivnu sliku o sebi (Tko sam ja?,  Što sve mogu?, Tko su članovi moje obitelji?, Kako se danas osjećam?…). Uključili smo se u likovno/literarni natječaj Koprivničko-križevačke županije “Gradovi i općine – prijatelji djece – Sretno dijete – sretan grad” izradivši plakat ” Samo se srcem dobro vidi” i odraslima poslali snažne poruke poput: “Ne štedite ljubav! “Što je više dajete više će vam se vratiti”, “Želimo biti djeca, a ne odrasli”, “Imajte više strpljenja za nas”, “Pustite djecu da maštaju” i sl. Tjekom tjedna također smo čitali edukativne slikovnice, igrali pokretne igre, crtali sebe i svoje prijatelje, plesali u paru, izrađivali svoje puzzle, crtali kredama i igrali se na otvorenom.

Comments are disabled.