Dječji tjedan u Mišićima

 

DJECA SU UKRAS SVIJETA

Nema svijeta ni planete,

gdje ne može stići dijete,

jer sve dječje staze vode,

od igre do slobode.

 

Cvijeće je ukras bašte,

pčela je ukras cvijeta,

a djeca puna mašte,

djeca su ukras svijeta.

 

Lijepe riječi, prve tajne,

i sve želje dječje sjajne,

neka planu, nek’ se rode,

od igre do slobode.

 

Cvijeće je ukras bašte,

pčela je ukras cvijeta,

a djeca puna mašte,

djeca su ukras svijeta.

 

Ovogodišnji dječji tjedan prošao nam je u šarenim bojama voća i povrća. Na početku tjedna ugostili smo učenicu nutricionističke škole, Elenu Marčić koja nam je prezentirala razno voće i povrće, a saznali smo i kojim vitaminima je bogato. Tjedan smo završili veselo uz druženje s našim načelnikom općine Peteranec, Ivanom Derdićem koji nas je iznenadio poklonima. Posebno oduševljenje izazvao je Podravkin Lino s kojim su djeca uživala u igri i u svom tjednu. Našim gostima se ovim putem još jednom zahvaljujemo, a kako nam je bilo pogledajte u galeriji.