Dječji tjedan je tradicionalna godišnja akcija i aktivnost posvećena djeci. Svojim programskim sadržajima i akcijama Dječji tjedan svake godine obuhvaća sve više djece i odraslih u gradovima i općinama gdje djeluju osnovna Društva „Naša djeca“. Uvijek se održava u prvom punom tjednu listopada i traje sedam dana. S obzirom da smo mi još mali i najviše se volimo igrati, Dječji tjedan smo obilježili poligonima prepreka, veselim dječjim pjesmicama poput Hoki Poki, Kad bi svi, Kad si sretan i Glava, ramena koljena i stopala. Isprobali smo i taktilne podloge koje su izmamile mnogo smijeha jer su škakljale bose noge. Dane smo proveli u zajedničkoj igri i smijehu te naučili i neka pravila ponašanja u skupini. Kako nam je tjedan protekao možete pogledati u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.