Dječji tjedan obilježili smo s temom „Međunarodna godina voća i povrća“ pa su djeca u razgovoru s odgojiteljicama pričala što znaju o voću i povrću, zašto nam je važno zdravo se hraniti i saditi voćke. Odgojiteljica je njihove izjave zapisala na papir, a zatim su ih djeca prepisala na papir u boji. Naša prijateljica Anja pročitala je najvažnije poruke djece, a svi smo te poruke stavili na špagu. Napravili smo video snimku koju smo poslali u Grad.  Djeca su crtala voće i povrća te ga rezala i lijepila na papirnate tanjure. Slagali smo sličice s voćem i povrćem na magnetnu ploču, a trebali smo izbaciti nezdravu hranu. Djeca su dosta vremena provodila u našem centru voćarne gdje su imenovala voće, kupovala te pripremala voćne tanjure za svoje prijatelje. Zadnji dan dječjeg tjedna pripremili smo pinjatu. Kako je to izgledalo možete vidjeti u našoj fotogaleriji.

 

Comments are disabled.