Kako su Pčelice pokazale interes za domaće životinje pripremili smo raznovrsne aktivnosti koje su im omogućile da prodube svoja znanja o njima .Uz slikovnice te edukativni video promatrale su izgled životinja i njihovo glasanje, došle do spoznaje koje sve domaće životinje imamo ,,gdje stanuju, što jedu i dr. U slikovnici “Na farmi” posebnu pažnju im je zaokupio pas koji je čuvar životinja stoga smo im ponudili likovnu aktivnost u kojoj su bojale tuljce u obliku psa. Pomoću otisaka dlanova koje su sama bojala, djeca su oslikavala kravu. Zatim su radila svinju tako da su bijeli papir obojala u rozu boju, a potom izrezala oblik kruga te lijepila njušku i uši ,a oči su nacrtala crnim flomasterom. U dramskom centru djeca su glumila praščiće, dok su u građevnom centru gradila farmu. Kako je protekao tjedan pogledajte u fotogaleriji.

Comments are disabled.