Djeca iz skupine Oblačići prošli tjedan bavila su se temom „Domaće životinje“. Kod djece smo poticali razvoj vizualne, slušne i taktilne percepcije kroz slike životinja koje smo imenovali, različite slikovnice „Prijatelji s farme“, „Volimo Vas, maleni“, taktilna slikovnica „Slatki mladunci“, zvučna slikovnica „Kako se glasaju životinje“, plakat s domaćim životinjama, oponašanje glasanja životinja te pjesmica „Mala farma“.  Djeca su razvijala jezik i bogatila svoj rječnik novim riječima. Također smo poticali razvoj likovnog senzibiliteta za različita likovna sredstva i materijale gdje su bojala predloške različitih životinja olovkama u boji te smo otiskivali dlanove temperom i nastali su pilići, krave i prase. Slagali smo umetaljke „Domaće životinje“, „Konji“ i „Krave“. Kako je to izgledalo možete vidjeti u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.