U srijedu, 22. ruhjna, Zvjezdice su posjetili roditelji. Ovim putem im se zahvaljujemo što su se odazvali na naš poziv i odvojili vrijeme te ga proveli u igri sa svojom djecom i njihovim prijateljima iz vrtića. Povodom Europskog tjedna mobilnosti odlučili smo ugostiti u našem vrtiću tate koji su se rado odazvali na druženje. Cilj našeg druženja je bio potaknuti razvoj koordinacije, spretnosti, brzine, preciznosti  u igri nogometa. Tate su za djecu prvo pripremili mali trening zagrijavanja: trčanje sa zadacima te opće pripremne vježbe. Na druženje, osim tata su se odazvale i mame koje su u sportskom duhu bodrile i navijale za djecu. Odgojiteljice su djecu upoznale s nogometnim pravila, a zatim je započela utakmica. Odredili smo tko će suditi, te se podijelili u timove. Prvu utakmicu su igrali dječaci jedni protiv drugih, a djevojčice su vatreno pjevale i navijale uz pjesmu Igraj moja Hrvatska. Najzanimljivija utakmica je bila kada su igrali tate. I treća utakmica je bila djevojčice protiv djevojčica. Za kraj druženja tate su odlučili počastiti djecu sokom i grickalicama te im se svima od srca još jednom zahvaljujemo na prekrasno provedenom danu.

Comments are disabled.