Povodom Međunarodnog dana pismenosti sjetili smo se naše prijateljice Tene Kralj koja je prije bila u našoj skupini no prije dvije godine je otišla u drugi dječji vrtić. Nakon primljenog pisma javila nam se Tenina mama i dogovorili smo da će nas posjetiti i podružiti se s nama. 6. listopada. nam je u posjetu stigla naša Tena. Pričala nam je o svom novom vrtiću, odgojiteljicama, a najviše nam se svidjela Knjiga uspomena koju je donijela sa sobom pa smo kroz tu knjigu mogli vidjeti slike Tene i njezine obitelji. Djeca su joj pokazala naš vrtić i centre koje mi sve imamo te je krenula igra. Prisjetili smo se trenutaka kad je Tena bila s nama u skupini. Djeca su uživala i jako su bila uzbuđena i sretna zbog Tenine posjete. Svatko se potrudio nešto lijepo nacrtati, a ona je prijatelje počastila bombonima. Kako je to izgledalo pogledajte u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.