Dolaskom srpnja stigle su i visoke temperature, a samim time su se i aktivnosti djece odvijale unutar prostorija vrtića.

Djeca su izrađivala vjetrenjače od papira koje su zatim postavila uzduž ograde terase. Također, mijesila su sama svoje slano tijesto, od njega oblikovala perlice, bojala ih temperama u razne boje te naposljetku nizala na konopac kreirajući svoj vlastiti nakit.

U jednoj od šetnja, prikupljeni su deblji kameni koji su obojeni u oblike pčela i bubamara te je od njih napravljena igra nalik “Križić-kružić”.

Napravljene su također i igračke mobitela, telefona i prijenosnog računala pretežito od kartona i kartonskih kutija, a posljednji tjedan mjeseca, prije odlaska na godišnji, bio je rezerviran za crtani film “Over the Hedge” u kojem su djeca uživala, nakon čega su se počastila uz grickalice i sokove te igru na otvorenom u pješčaniku.

 

Comments are disabled.