Kroz priču Patuljka Šarenka djeca iz skupine Mišići upoznala su emocije i naučila nešto novo o njima. Saznali smo što nas veseli, rastužuje, ljuti, čega se bojimo i kao se nositi s time. Izradili smo semafor emocija gdje svakog jutra stavljamo svoje ime uz emociju kako se tog jutra osjećamo. Uživali smo u improviziranom ogledalu gdje smo pokazivali emocije, slušali smo klasičnu glazbu i vodenim bojama pokušali dočarati sreću i tugu iz navedene glazbe. Najviše od svega, Mišići su uživali u senzornoj kutiji s gris brašnom gdje su punili svoje antistres balone.

Igrali smo Memory, Čovječe, ne ljuti se, rješavali listiće, isprobali razne stolno manipulativne igre. Tjedan smo završili dugom igrom na svježem zraku jer nas to sve najviše veseli i uz pjesmu Kad si sretan.

 

Comments are disabled.