smart


Kroz mjesec lipanj na engleskom jeziku obrađivali smo i učili sljedeće teme: „At the ZOO“, „How’s the weather?“, „Seasons“, „Transport“. Djecu su oduševljenja novim pojmovima, aktivnostima, radionicama te pjesmama i crtićima koje gledamo. Temom „At the ZOO“ učili smo o zoološkom vrtu, životinjama u njemu, djeca su pričala o vlastitim posjetima Zoo vrtu. Kroz temu „How’s the weather?“ učili smo kakvo to vrijeme može biti – rainy, cloudy, sunny, snow, raibow, hot, cold… Izrađivali smo kartice koje pokazuju određeno vrijeme. Spomenutoj temi povezali smo i temu „Seasons“ te odredili koje to vrijeme se javlja i prevladava u određenom godišnjem dobu. Za kraj mjeseca odradili smo temu „Transport“. Bojali smo, crtali te izrađivali brodove.

Obrađujući pojedine teme djeca su imala priliku upoznati novi vokabular, usvojiti ga slušajući i pjevajući pjesmice o određenoj temi, likovno se izraziti, rješavajući radne listiće proširiti svoje znanje, igrati razne društvene i natjecateljske igre, igre pogađanja.

 

Comments are disabled.