Engleski s veseljem

S prvim listopadom u našem vrtiću krenuli smo u novu pedagošku godinu i s učenjem engleskog jezika.U novo formiranoj skupini imamo djecu od tri do pet godina starosti. Druga skupina djece su djeca od 5-6 godina starosti koja engleski uče već treću godinu. Učenje stranog jezika u predškolskoj dobi utječe na djetetov kasniji razvoj, stvara samopouzdanje, koristi za bolju koncentraciju i komunikaciju te olakšava učenje stranog jezika u osnovnoj školi. Program ranog učenja engleskog jezika se provodi u vrtiću dva puta tjedno po 45 minuta u vrijeme djetetova boravka u vrtiću. Djeca u vrtiću uče jezik kroz igru, ples, pjesmu, priču, recitaciju, crtež. Djeca kroz igru s lakoćom i veseljem usvajaju nova znanja, potiče se njihova samoaktivnost i interes za postupnim usvajanjem engleskog vokabulara. Potiče se i razvija interes za druge ljude i zemlje.Kako nam je bilo u ovih dva mjeseca možete vidjeti u našoj maloj fotogaleriji.