Engleski jezik se kao i prošle godine provodi dva puta tjedno za skupine Zvjezdice i Cvjetići. Odgojiteljica je i u ovom vremenskom razdoblju kreirala ugodnu, poticajnu atmosferu i okruženje, a sadržaji se temelje na temama koje formiraju i formuliraju praćenje djece i njihovih interesa. Vizualna pomagala koriste se kao pomoć u razumijevanju te tehnologija kao višestruki poticaj i izbor kvalitetnih jezičnih sadržaja. Djecu se potiče  da izraze svoje misli, mišljenja i osjećaje na engleskom jeziku kroz različite oblike kreativne prerade, na stvaralačko izražavanje, igru, pokret, glazbu. U ovom razdoblju djeca su se upoznala s pojmovima vezanim uz zimu, godišnja doba, vrijeme, životinje na farmi, maškare, Valentinovo, proljeće, Uskrs. Djecu iz skupine Cvjetići najviše je razveselila tombola povodom Valentinova dok su Zvjezdice uživale u plesu i pjevanju. Kako su izgledali njihovi satovi engleskog možete vidjeti u fotogaleriji.

Comments are disabled.