Prošloga tjedna skupina Sovice intenzivno se bavila temom “Farma i životinje na farmi”. Djeca su imala priliku vidjeti brojne fotografije i videozapise o farmi i životinjama koje možemo vidjeti tamo. Kroz likovnu aktivnost, pomoću dlanova i tempere oslikali smo kokoš. Igrali smo igru “Glasaj se kao…” za koju su djeca pokazala veliku zainteresiranost. Igrokaz ” Koka i zrno pšenice” kod djece je izazvala lavinu emocija i želja da se i sami upuste u “glumačke vode”. Najveće veselje izazvala je aktivnost u kojoj je djeci bio ponuđen kokošinjac i jaja. Djeca su jaja spuštala kroz kokošinjac, vadili iz korpice te isprobavali što se sve može u kokošinjcu. Svakodnevno smo pjevali pjesmice : ” Koka i pile* i “Imali smo pile”. Kako nam je bilo možete pogledati u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.