Već tradicionalno u Koprivnici se u mjesecu poklada održava fašenska prešencija do centra. Ovogodišnja ideja Lastavica je bila da budemo “Stabla budućnosti”. Ideju smo osmislili, dobili donaciju materijala, zašili kostime, a dodatke izradili na radionici s roditeljima. Napisali smo prigodni tekst s kojim smo se predstavili, a Ivica Kolman iz Šarenog svijeta napisao je i uglazbio pjesmu za naš nastup. S koreografijom i premijerom pjesme “Jedno drvo” predstavili smo se na fašniku. Kako je sve skupa izgledao proces do rezultata pogledajte u slikama koje slijede.

STABLO POSADI, BUDUĆNOST IZGRADI, KAŽU DJECA VRTIĆA LASTAVICA IZ PETERANCA.

JEDNO PO JEDNO ZA ČISTI ZRAK ZA DJECU JEDNOM, TO ZNA SVAK.

STANARI MALI U ŠUMI SU ZASPALI PA SU NA NAJAVU ZAKASNILI.

ZBOG SNA NISU, VJERUJTE NA RIJEČ ,ONI SU UVJEŽBAVI SKEČ.

A IDE OVAKO NEKAKO.

KAD PUŽIĆ IZ ŠUME KREĆE STIĆI ĆE PRIJE NEGO PADNE VEČE.

KAD PUŽ ROGE PRUŽI ON POŽELI DA SE S DRVOM DRUŽI.

GLEDAJ IDU DRVA CIJELI IH JE ROJ.

PUŽEVI TADA KAŽU GLASNO STOJ.

PJESMU TREBA OTPLESATI I DALJE U SAN OTIĆI.

Comments are disabled.