U sklopu projekta “Glazba i pokret” skupinu “Ribice” su posjetili učenici Umjetničke škole Fortunat Pintarić (među njima i bivši polaznici našeg vrtića M.O.P. , N.Š., U.K.) zajedno sa prof. klavira Majom Petrović i prof. gitare Matijom Kučićom.
Učenici su predstavili sebe i svoje instrumente te nam tom prigodom održali pravi mali koncert. Na taj način poticali su djecu na stvaranje pozitivnog stava prema glazbi, stjecanje osnovnog iskustva o glazbi, glazbene sposobnosti, razvoj sluha i osjećaj za ritam. Ribice su vrlo pažljivo i s velikim interesom pratila koncert i svoje drage goste nagradila velikim pljeskom za njihovu izvedbu. Na kraju druženja Ribice su imale priliku isprobati neke nove instrumente ( gitaru, violinu, klavijature). Kako je proteklo ugodno druženje pogledajte u galeriji.

Comments are disabled.