“To je farma strica Jima

Ia, ia, ooo
Na toj farmi svega ima…”
Pjesmica “Farma strica Jima” je pjesmica koja se najviše pjevala proteklog tjedna u Gusjenicama. Povod tome je bio taj što su se djeca upoznavala sa životom životinja na farmi. Većina djece zna oponašati njihovo glasanje, no samo nekolicina zna kako se zovu poimence. Stoga smo kroz igru promatrali fotografije i učili imena prikazanih životinja, njihov način prehrane, uspoređivali ih. Finu motoriku djeca su razvijala kroz ponuđene stolno- manipulativne igre, podne igre u kojima je bila potrebna koordinacija oka i ruke te likovne aktivnosti.
Tjedan smo upotpunili s proslavom 2.rođendana prijateljice Zare. Svako dijete joj je nacratalo svoju čestitku što je jako razveselilo našu slavljenicu.
Sve naše aktivnosti možete pogledati u priloženoj fotogaleriji.

Comments are disabled.