Ima li ičeg veselijeg u ovo blagdansko vrijeme od posjete Djeda Božićnjaka i to našem dječjem vrtiću? Ma nema! Djeca su Djedici napisala pismo, pozvala ga u posjetu i nestrpljivo čekala njegov dolazak radujući se darovima. Dolaskom u skupinu Djed Božićnjak je pozdravio djecu sa svojim jedinstvenim pozdravom HO-HO-HO dok su djeca djedicu pozdravila pjesmom, radosnih lica i prepuni pitanja za njega. Djedica je pozorno slušao sva pitanja, odgovarao na ista te je s djecom podijelio smiješne događaje sa svojih putovanja što je sve nasmijalo. Djed Mraz je djeci podjielio darove, a oni su njega iznenadili svojom božićnom čestitkom. Ispratili su ga mašući mu i govoreći da ćemo ga rado ugostiti i dočekati i iduće godine. Odgojiteljice su za djecu pripremile igrokaz o izgubljenom božićnom zvončiću služeći se pritom plošnim lutkama. Igrokaz je zaokupirao dječju pažnju, pogađali su tko je izgubio zvončić, prepoznavali i imenovali lutke iz igrokaza na kraju su se i sami okušali u izvođenju igrokaza na temelju viđenog.

Comments are disabled.