Kroz edukativne igre nahrani bebu, poklapalicu voće i povrće, slagaricu polovica voća i povrća, slagaricu presjek cijelo voće i povrće Ribice su usvajale važnost zdrave prehrane za njihov rast, razvoj i zdravlje. Osim toga slušale su priču Vrlo gladna gusjenica, pjevale i plesale na pjesmice: Kruška, jabuka, šljiva, Zdravoljupci i Mali bratec Ivo.
Na taj način bogatile su rječnik i razvijale govor. Manipulirajući plastelinom izrađivale su povrće i voće koje im je poslužilo za simboličku igru pripreme zdravog obroka. Usvajale su nazive za voće i povrće koje nije karakteristično za naše podneblje te vježbale klasificirati voće i povrće. U likovnoj aktivnosti izradile su mrkvu vježbajući finu motoriku lijepljenjem malih kolaž papira. Kako je protekao tjedan možete vidjeti u foto galeriji.

Comments are disabled.