I na početku ove smo se pedagoške godine u našem vrtiću, već tradicionalno, uključili u obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana. Posvećen datumu utemeljenja Hrvatskog olimpijskog odbora, 10.rujna, Hrvatski olimpijski dan manifestacija je koja promiče važnost bavljenja sportom, prijateljstva, mira i fair playa. Bijela boja majica koje su u petak nosili naši polaznici simbolično je obilježavala bijelu zastavu na kojoj je ucrtano pet krugova, danas poznatog olimpijskog simbola.

Kroz bogato osmišljene i sadržajno kreativne aktivnosti, poticali smo djecu na razvoj motoričkih sposobnosti, kao i pozitivne socijalne interakcije prilikom zajedničkih igara. Aktivnosti su planirane u skladu s dobi djece i njihovim razvojnim mogućnostima, a naše „olimpijce“ možete vidjeti u sadržajnoj fotogaleriji.

Comments are disabled.