Humanitarna božićna akcija

I ove godine organizirali smo humanitarnu akciju s ciljem da prikupljena sredstva doniramo Udruzi Osmjeh za terapijsko jahanje. U vrtiću smo postavili dva štanda s raznim božićnim ukrasima i dekoracijama koje su izrađivala djeca , odgojitelji i roditelji. Dio djece iz Leptirića, Balončića i Srčeka bio je zadužen za prodaju te ih pohvaljujemo za savjesnost i  predanost u radu. Trudili su se potaknuti roditelje da kupe ukrase i učine dobro djelo u ovo blagdansko vrijeme. Kad kupaca nije bilo na štandu djeca su se trudila slagati, nadopunjavati i uređivati štand da bude što ljepši i izazovniji. Izuzetno smo ponosni što se trud isplatio. Zahvaljujemo od sveg srca roditeljima koji su svojim prilozima poduprijeli ovu akciju u Koprivnici i Rasinji. Sretni smo da ćemo ovim prilogom razveseliti djecu u udruzi Osmjeh i učiniti im blagdane veselim  i ljepšim.