Godina iza nas bila je vrlo izazovna i dinamična. Unatoč mnogobrojnim okolnostima koje su utjecale na prilagodbu drugačijem načinu rada, u našem vrtiću jako smo se trudili i sudjelovali u različitim aktivnostima. Posebno smo ponosni na solidarnost i toleranciju koju smo iskazali kroz uključenje u projekt „Škole za Afriku“.

Djeca iz odgojnih skupina u našem matičnom objektu kao i ona koja polaze vrtić u našim područnim objektima, pridružili su se, zajedno sa svojim odgojiteljicama i roditeljima, humanitarnom prikupljanju sredstava za pomoć djeci Madagaskara. Ukupno smo do sada donirali 1960.00 kuna i uvelike doprinijeli osiguravanju temeljnih uvjeta za obrazovanje djece u toj zemlji.

Veliko hvala svima na suradnji i podršci u provođenju ovog hvalevrijednog projekta!

Comments are disabled.