Protekli tjedan uglavnom je protekao uz puno smijeha i zabave te u sportskom duhu. Sporta i rekreative nije nedostajalo kroz razne igre na našem vrtićkom igralištu povodom obilježavanja Hrvatskog olimpijskog dana. Tako su se djeca skupine Sovice na zabavan način razgibavala, rekreirala i natjecala u štafeti s lopticama, trčanju i bacanju loptice u zadani koš. Uz razne navedene aktivnosti, također smo proveli puno vremena na svježem zraku u slobodnoj igri na našem velikom igralištu. Unutar naše nove sobe, a u sklopu teme, izrađivali smo lopte od mozaika, odnosno lijepili kolaž papire te tako ukrašavali naše lopte vježbajući pritom finu motoriku naših prstiju. Također smo puno slušali pjesmice i pjevali. Slagali smo i razne slagarice, umetaljke, puzzle te također učili slova koja čine našu abecedu kroz zanimljive velike umetaljke sa raznim slikama. Kako nam je bilo možete vidjeti u fotogaleriji.

Comments are disabled.