Protekla su dva tjedna djeca uživala u zajedničkoj i slobodnoj igri te su se za kraj  s veseljem pripremala za doček Svetog Nikole.

Povodom  Međunarodnog dana Dječjih prva Pčelice su uživale u parku gdje su učili da osim prava na slobodnu igru imaju i dužnost da si međusobno pomažu i poštuju različita pravila. Prilikom užine zajedno smo dijelili hranu i sukladno tome podizali svijest o empatiji. Zajedno smo otiskivanjem dlanova stvorili naše drvo prijateljstva koje trenutno krasi ulazna vrata u našu skupinu.

Kako bi Nikolu dočekali u pravom Božićnom ugođaju uredili smo sobu raznim  ukrasima od kojih su neke izrađivala djeca, poput oblaka s pahuljicama. Kroz pjesmice i priče djeca su pobliže  upoznala lik Svetog Nikole . Svoje znanje o Nikoli pokazala su kroz likovne radove. Tako smo izrađivali kapu i štap Svetog Nikole te čizmice. Upalili smo i prvu adventsku svijeću te svaki dan pročitali jednu poruku koja se nalazi u adventskom kalendaru.

Cjelokupno raspoloženje Pčelica tijekom prethodnog dva tjedna možete pogledati u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.