“Leptirići” su u utorak 14.5.2024. bili na cjelodnevnom izletu u Krašogradu. Po dolasku u ekopark dočekali su nas animatori koji su nas upoznali s aktivnostima koje su pripremili za nas te smo se počastili toplim kraš expressom i keksima. Djeca su se najviše obradovala vožnji Kraš express vlakom u kojem smo pjevali nama poznate pjesmice. Putem audiovizualne prezentacije upoznali smo se s izradom omiljenih slatkiša tvornice „Kraš.“ Nakon finog ručka imali smo interaktivnu radionicu izrade suvenira- „najdraži lik životinjskog carstva“, potom su uslijedile igre i natjecanja: mužnja mehaničke kravice, poligonske igre te zabava na dječjem igralištu – skakanje na trampolinima. Na kraju smo imali igru: “Potraga za blagom“ nakon koje je uslijedio povratak prema vrtiću gdje su nas željno dočekali roditelji. Kući smo ponijeli lijepe uspomene s izleta.

Comments are disabled.