U četvrtak, 6. veljače je održana radionica za roditelje iz skupine Zvjezdice na kojoj su izrađivali kostime za svoju djecu. Zvjezdice će ove godine imati svoj prvi javni nastup na „Koprivničkom fašniku“ i svi su jako uzbuđeni, djeca i roditelji. Predstavit će se s kostimom vjeverica u koji je uloženo jako puno truda, a najviše od svega nas veseli što su djeca sama bili inicijatori da budemo baš vjeverice. Odgojiteljice su pripremile sve potrebne materijale i izradile dio kostima za djecu da bi olakšale roditeljima u realizaciji kostima. Djeca su jako uzbuđena. Upoznali su se sa strojem za šivanje tj. šivaćom mašinom. Vješte ruke odgojiteljice Valentine su sašile kostime za svu djecu. Radionica je protekla u opuštenoj atmosferi i veselom druženju, a najviše od svega smo se razveselili kada su naši kostimi bili gotovi.

Comments are disabled.