Stigla je jesen. Sa sobom je donijela razne mirise koji plešu na povjetarcu, šarenilo boja, hladnije vrijeme i šuštanje suhog lišća.  Ono što je prvo vidljivo s dolaskom jeseni svakako su promjene u prirodi. U skupini smo razgovarali o promjenama koje se događaju oko nas. U suradnji s roditeljima prikupljali smo razne jesenske plodove koje smo stavili u košare, te smo ih istraživali svim osjetilima: vidom, njuhom, opipom i okusom.  Jesenski plodovi poslužili su nam kao stvarni poticaj za razne likovne aktivnosti. U centru kuhinje slagali smo popečke od tikvica koje su djeca gulila, ribala, slagala smjesu za pohanje te na kraju degustirala. Vrtićem su odzvanjali zvukovi jesenskih pjesmica koje smo slušali i za vrijeme slobodnih aktivnosti. Pogledajte sve naše jesenske aktivnosti u priloženoj fotogaleriji.

Comments are disabled.