Jesen je pokucala na vrata našeg vrtića i  sa sobom je donijela mnoštvo raznovrsnih jesenskih plodova, pregršt mirisa i šarenilo boja. Spremni smo je dočekali, prepoznavali, imenovali, degustirali i uživali u njezinim  plodovima (grožđe, šipak, šljive, bundeve, ukrasne tikvice) od kojih smo složili svoje jesenske košare i njima ukrasili prostorije vrtića u kojima svakodnevno boravimo. Također, jesenske košare i njihovi plodovi poslužili su nam kao inspiracija za likovne aktivnosti dok smo pjesmicama “Kruška, jabuka, šljiva” i “Veliki bratec Ivo” upotpunili naše  glazbene aktivnosti. Zahvaljujemo se gospođi Kolonić koja nas je posjetila u vrtiću i predstavila svoj OPG na kojem uzgajaju šipak te od njega proizvode čaj, pekmez i liker. Zahvaljujući gospođi Kolonić djeca su imala prilike uživati u domaćem i prirodnom pekmezu te čaju.

Comments are disabled.