Proteklih dana s Pčelicama smo razgovarali o promjenama koje se događaju u prirodi dolaskom jeseni. U vrtić smo djeci donijeli razno voće i povrće koje dozrijeva u jesen poput jabuka i kruška . Oni su nam ujedno poslužili kao poticaj za likovne aktivnosti. Djeca su bojala predloške jabuke i kruške. Osim toga, izradili smo gljive i ježa kojemu su otisci dlanova predstavljali bodlje. Pomoću listova koje smo bojali u jesenske boje dobili smo odlične otiske na papiru. Kako nas svake godine posjeti vila Jesenka, odlučili smo izraditi šumu u kojoj vila živi te njene prijatelje životinje koji joj pomažu u poslovima. Životinje smo izradili od češera koje su djeca prethodno bojala. Osim toga izradili smo i vilu Jesenku koja je imala kosu i haljinu od lišća. Pjevali smo razne jesenske pjesme i odlično se zabavljali čekajući jesen koja nam kuca na vrata.

Comments are disabled.