Proteklog tjedna Sovice su se marljivo bavile temom „Jesen“. Kišni tjedan Sovicama je olakšao zapažanje kiše, tmurnog vremena, opadanja lišća i sl. Sovice su promatrale izgled, oblik te boje lišća pa su tako marljivo otiskivale dlanove na bijelu podlogu, jesenskim bojama. Neki su uživali, a neki pomalo bili iznenađeni bojama jeseni na njihovim malim dlanovima. Svaka Sovica imala je žutu, crvenu ili narančastu boju na dlanovima koju su otiskivali na bijeli hamer. Uz pomoć odgojiteljica njihovi otisci dlanova pretvorili su se u šareno, jesensko lišće. Također, nismo samo bili kreativni nego smo i slušali pjesmice:  „Jesenska pjesma“ te „ Molba muhare“.  Uz kreativne i slušne radionice, Sovice su svakodnevno uživale u slobodnoj igri. Kako je sve to izgledalo, pogledajte u našoj fotogaleriji.

Comments are disabled.